134U3021 FC-280PK37T4E20H1BXCXXXSXXXXA6 VLT Midi Drive FC-280 0.37 kW / 0.50 HP, Three phase 380-480 VAC, IP20 / Chassis, EMC Cat C1 (200V) / C2 (400V), Brake chopper, No display, Coated PCB, Integrated CAN Open, Frame Size K1.
Ürün Kodu: 2881
Kategoriler: VLT MIDI DRIVE FC280